Regulamin sklepu

  1. Informacje ogólne

1.1 Właścicielem sklepu www.attivofitness.pl jest :
"ATTIVO" Katarzyna Majchrzak - Świętoniowska
Albigowa 632
37-122 ALBIGOWA
tel:  +0048 508 963 265

NIP 815-16-70-027
REGON 180251343

Numer konta:
03 1050 1562 1000 0090 7155 2047
ING Bank Śląski S.A.1.2 Ceny towarów znajdujących się w serwisie attivofitness.pl są cenami brutto i podane są w polskich złotych.

1.3  Serwis attivofitness.pl jest platformą handlową umożliwiającą Państwu zakup oryginalnych ubrań sportowych.

  2. Składanie i realizacja zamówień

2.1  Zamówienia mogą być składane jedynie za pośrednictwem serwisu attivofitness.pl i można je składać 24 godziny  na dobę przez cały rok.

2.2  Aby zamówienie zostało zrealizowane, niezbędne jest właściwe wypełnienie formularza rejestracyjnego, podając wszystkie dane kontaktowe niezbędne do dokonania przesyłki zamówionego towaru.

2.3  Adres e-mail oraz numer telefonu mogą być użyte przez pracowników attivofitness.pl w celu przeprowadzenia prawidłowej realizacji zamówienia.

2.4. Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia. Zamówienia, za które otrzymaliśmy płatność do godziny 14:00 realizowane będą jeszcze tego samego dnia.
Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych (w zależności od tego jaką opcję dostawy wybrał klient).

2.5. Przesyłka wysyłana jest pod adres wskazany w formularzu rejestracyjnym. Serwis attivofitness.pl zastrzega sobie prawo do opóźnienia lub anulowania realizacji zamówienia w związku z nieprawidłowo wypełnionym formularzem rejestracyjnym.

2.6. Koszty wysyłki pokrywa nabywca.

    3. Gwarancje

3.1. Wszystkie wyroby dostępne w sklepie attivofitness.pl są nowe i objęte gwarancją producenta. Każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie.

     4. Zwroty

4.1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dn. 31 marca 2000 r.) Klient ma prawo zrezygnować z zamówionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

4.2. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieużywanego (nienoszącego jakichkolwiek śladów używania), posiadającego oryginalnie przymocowane metki oraz oryginalnie opakowanego. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia zwrotu.

4.3. Zwrot należności nastąpi w ciągu 7 dni roboczych drogą przelewu bankowego na wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym na wskazany na zamówieniu adres.

4.4. Zwracany wyrób należy odsyłać razem z otrzymaną z nim fakturą. Od ceny towaru zwracanego odliczane są koszty jakie sklep musi ponieść w związku ze zwrotem pieniędzy.

4.5. Koszt przesyłki zwrotnej oraz opakowania ponosi Klient. Przesyłka winna być zabezpieczona w taki sposób, by towar nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu.
Zwrot towaru uszkodzonego podczas przesyłki z winy Klienta nie będzie uwzględniany W przypadku uznania reklamacji wpłatę przekazujemy przelewem bankowym.
Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

      5. Przesyłki nieodebrane

5.1. Jeżeli z przyczyn losowych odbierający nie jest w stanie odebrać przesyłki, powinien poinformować o tym pisemnie, e-mailem lub telefonicznie pracownika attivofitness.pl

     6. Postanowienia końcowe

6.1. Regulamin może zostać zmieniony w każdym czasie. Zmienione zapisy Regulaminu są wiążące od momentu ich opublikowania w witrynie sklepu.

6.2. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pocztą elektroniczną: info(małpa)attivofitness.pl

6.3. Serwis attivofitness.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia, wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania zmian i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu internetowego.

6.4  Złożenie zamówienia w sklepie attivofitness.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.


Sklep internetowy Shoper.pl