O kolekcji

Jako wyłączni przedstawiciele  w Polsce firmy „MARGARITA” - Izraelskiej marki strojów fitness , mamy przyjemność zaprezentować stylową, funkcjonalną i niezwykle kobiecą kolekcję odzieży sportowej. Marka ta zrodziła się w oparciu o doświadczenia instruktorów fitness prowadzących swój klub w Ameryce Łacińskiej. Ich praca z tysiącami entuzjastów ćwiczeń ruchowych uświadomila im brak oryginalnej i na tyle odważnej marki, która mogłaby zmienić oblicze strojów fitness.

Wtedy nadeszła MARGARITA.

Gromadząc pomysły instruktorów fitness oraz osób aktywnie ćwiczących, identyfikując najtrwalsze materiały i tkaniny, dobierając najbardziej stylowe wzory i kolory, Margarita stworzyła markę wykraczającą poza dotychczasową konwencję strojów fitness i zapisała się na szczycie światowej mody wśród sportowej odzieży.

Margarita obecna jest od 8 lat na światowym rynku. Rozpoznawana jest na całym świecie m.in. w USA, Kanadzie, Australii, Francji, Włoszech a od teraz również w Polsce.

Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiału Supplex DuPont , dzięki czemu dopasowują się do kształtu ciała, zapewniają przepuszczalność powietrza i wilgoci oraz gwarantują uczucie świeżości i komfort podczas ćwiczeń. Jednocześnie materiał jest bardzo mocny, odporny a ponadto rozciągliwy do 500%! Stroje wzbogacone są w modne graficzne elementy wykonane ręcznie. Całość  kolekcji zaprojektowana jest w bogatej kolorystyce, każdy model ma przemyślaną formę, tak aby zapewnić maksymalną wygodę.

Ubrania przeznaczone są nie tylko dla kobiet aktywnych, uprawiających fitness, ale również dla tych, które lubią sportowy styl.


Sklep internetowy Shoper.pl